Op zoek naar God: Lieke van Lexmond vertelt over wat stilte met je kan doen


Op 7 mei 2014 is het weer zover. Dan komt de nieuwe editie van "Op zoek naar God, in de stilte" op de buis (21:20  op NL3), zes weken lang.

In onderstaande video kan u Lieke van Lexmond (vorige editie) beluisteren die terugblikt op een hele week in stilte.

Reacties

Anoniem zei…
Dank U Hartelijk Pastor Nikolaas Sintobin SJ voor video met Lieke van Lexmond, Op zoek naar God, stilte, gebed, Geestelijke Oefeningen.

U PASTOR NIKOLAAS SINTOBIN SJ EN LIEKE VAN LEXMOND heeft U Charisma en Uitstraling van Positief Energie en Goddelijk.
U Pastor Nikolaas Sintobin SJ een ervaren God Kenner, en Lieke van Lexmond een jonge, mooie artistieke Vrouw die kans heeft gekozen aan verrijkende ervaring deel nemen voor/in bouwen van een nieuwe levensfilosofie met " zoeken GOD ".
U en Lieke bent U een inspiratie voorbeeld voor allen, mij, mijne en vele, vele mensen.
U Pastor Nikolaas Sintobin SJ voor delen met Uw Hoogbegaafdheid, Geduldig begeleiding op pad als een Hoogbegaafd Pedagoog, en Lieke van Lexmond met Lieke 's nieuwsgierigheid, durf, ontdekkingen verlangend.
LIEKE VAN LEXMOND Dank U Hartelijk voor delen met ons uwe ervaringen, die Inspirerend en uitnodigend zijn Uw voorbeeld proeven.


Meest gelezen

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)

Licht dat leven geeft: Tim van de Veen sj legt uit waarover de komende 40-dagenretraite zal gaan

Wat is het belangrijkst: Jezus of het Heilig Sacrament - Anthony de Mello sj

De kunst van het luisteren: interview met Nikolaas Sintobin sj over geestelijke begeleiding (video-gesprek)

Hoe ervaring van zwakte je sterker kan maken - Help, het gaat niet goed met mij (10/13)

Wat voor soort mensen roept Jezus eigenlijk? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag