Wat te doen als iemand "vreemde dingen" zegt



Een goede christen dient een duistere mening of uitspraak van een ander eerder ten goede dan ten kwade te interpreteren.

Ignatius van Loyola

Reacties

Unknown zei…
We weten meer niet dan wel.
Anoniem zei…
Wat voor een ander misschien vreemd of duister in de oren klinkt, is voor God misschien wel het licht/zout dat de wond van de ander open maakt en geneest! Wat vreemd & duister is in de ogen van de mens is, is misschien niet altijd zo vreemd en duister voor God! Misschien kan het kwade en vreemde dat je van de ander hoort of interpreteert ", wel eens het kwade en vreemde zijn van jezelf ! God brengt mensen op je weg om je om te vormen, en meestal zijn dat juist de personen waar je minder goed kunt over spreken ! Van deze personen leer je het beste wat " LIEFDE " is Je kunt volgens mij dan maar beter "DANK JE WEL" zeggen aan God en de mening of uitspraak van de ander ten goede interpreteren! Is ook goed voor je gezondheid, en zo blijf je ook beter in Godsvrede :)


Meest gelezen

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)

Karl Rahner sj in de clinch met een journalist die beweerde nooit een godservaring te hebben gehad