Zo kan het ook: kangoeroewonen ... in mijn eigen familie


Eenzaamheid bestaat. En wel op massieve schaal. Het kan ook anders.

Een Vlaams TV-programma (Karrewiet) ontdekte dat mijn moeder aan kangoeroewonen doet, samen met het gezin van mijn jongste zus. Onderstaande  mooie reportage doet het verhaal!

De eigenlijke reportage begint na 2 minuten en 30 seconden. Klik hier of op de foto hieronder.



Reacties

Elke zei…
Heeft iemand deze video als download? Ik wil hem heel graag gebruiken voor dag van de wetenschap aan UHasselt om op een laagdrempelige manier kennis te maken met kangoeroewonen. Hopelijk kan iemand mij helpen! Gr,
Elke

Meest gelezen

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

Karl Rahner sj in de clinch met een journalist die beweerde nooit een godservaring te hebben gehad

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)