Topmodel vertelt over wat ignatiaans bidden voor haar betekent



Tijdens hun zoektocht naar God van vijf bekende Nederlandse vrouwen mocht ik onder meer Kim Feenstra, topmodel,  begeleiden.

De video waarin Kim vertelt wat bidden de Schrift veranderd heeft in haar leven, is voorlopig niet meer beschikbaar.

In afwachting dat deze terug online komt, kan u een kort getuigenis van mezelf lezen op de website van de EO waarin ik uitleg waarom ik tijdens die zoektocht met de vijf bekende Nederlandse vrouwen soms echt om mijn lippen heb moeten bijten.

Uitzending vanaf zondag 3 februari 2013 om 21u55 op NL 3.


Reacties

Anoniem zei…
Mooi dat je aandacht en tijd geeft aan de mens in groei! De juiste vragen op het juiste moment vertellen de mens op zo'n moment mogelijk meer dan de antwoorden.

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Een dankretraite, wat wil dat zeggen? - Video van Nikolaas Sintobin sj + aanbod om het boek nú te bestellen met extraatjes

Drie goddelijke hulpmiddelen om voorgoed te geloven - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Hoe vermijden dat je intuïtie onbetrouwbaar wordt - 5/9

Een God die één en ook drie is. Hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj