Waarom het belangijk is te bidden als het je goed gaat





Reacties

Anoniem zei…
Ik loof u omdat ik gans wonderbaar ben toebereid.
Anoniem zei…
Daar heeft u gelijk in , dakbaarheid is ook wel op zijn plaats. Het is te makkelijk om alleen maar in nood te bidden.
freddy zei…
Alleen als men lijdende of stervende is, kent men weg tot God. Laat ons bidden telkens weer opnieuw om dankbaar te zijn om hetgeen wij hebben.

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)