Bloemlezing uit de meest recente tweets van Paus Franciscus


Ziehier een bloemlezing uit de meest recente tweets van Paus Franciscus.
  • De vasten is de tijd om het over een andere boeg te gooien om je te verzetten tegen het kwaad en de miserie. (31.3.14)
  • We leven in een samenleving die God bant van haar horizon. En als dit dag aan dag gebeurt, dan vergiftigt dit het hart! (29 .3/14)
  • De vasten is een genadevolle tijd. Het is een tijd om je te bekeren en om trouwer te worden aan je doopsel. (27.3.14)
  • We mogen geen lauwe leerlingen zijn. De kerk heeft nood aan onze moed om getuigenis af te leggen van de waarheid. (25.3.14)
  • Jezus is nooit ver verwijderd van ons, zondaars. Hij wil, zonder mate, over ons zijn barmhartigheid uitstrooien. (24.3.14)
  • Jezus is onze hoop. Niets, noch het kwaad, noch de dood, kunnen ons scheiden van de heilvolle kracht van zijn Liefde (22.3.14)
  • Laten we leren om dank u te zeggen aan God en aan de anderen. We leren het de kinderen aan, maar vervolgens vergeten we het zelf! (20.3.14)
  • De christelijke liefde is een onberekende liefde. Dat is de les van de barmhartige samaritaan; het is de les van Jezus. (18.3.14)
  • De uitdaging voor de christelijke echtgenoten: samen zijn, leren voor altijd van elkaar te houden en wel op zo'n manier dat de liefde groter wordt. (8.3.14)
  • Onze grootste vreugde komt van Christus: met Hem zijn, samen met Hem opstappen, zijn leerlingen zijn. (7.3.14)
  • Laten we bidden voor de christenen die slachtoffer zijn van vervolgingen. Dat we leren om het kwaad te bestrijden met het goede. (6.3.14)
  • De vasten is de geschikte tijd om je dingen te ontzeggen. Laten we ons elke dag van een iets onthouden om anderen te helpen. (5.3.14)
  • In het leven maken we allen heel wat fouten. Laten we leren om onze fouten te erkennen en te vragen om vergeving. (4.3.14)

Reacties

Meest gelezen

Boodschap voor mensen die zichzelf voor goede christenen houden - Piet van Breemen sj

Acht dagen in stilte bidden met de Bijbel, wat doet dat met een mens - getuigenis van Nikolaas Sintobin sj

Hoe vind je de juiste weg - hoe vind ik mijn roeping: video-interview van Nikolaas Sintobin sj

Tips voor biecht- en andere delicate gesprekken - Pierre Favre sj

Wat vraagt God van jou? Hoe kom je daar achter? De geniale suggestie van Ignatius van Loyola - Videogesprek met Nikolaas Sintobin sj

Wijlen paus Franciscus en nieuwe paus Leo: een terugblik en een vooruitblik door Nikolaas Sintobin sj

Bestel nú (tot 5 september) een gesigneerd exemplaar van het nieuwe boek van Nikolaas Sintobin sj, met een klein extraatje

Zou paus Leo XIV dit evangelie (Lc 12, 49-53) wel goed begrepen hebben? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag