Waarom zou je schrik hebben voor de verrijzenis? Nu met podcast van de volledige voordracht van Johan Verschueren sj


Deze morgen hield Johan Verschueren sj een voordracht voor de jongeren van Magis 2014. Hij onderhield ons over niet minder dan de verrijzenis.

Ik deel graag met u zijn openingsgedachte.

Kijken naar God is gevaarlijk. Immers wie echt kijkt naar God, die sterft en wordt herboren als een heel ander mens.

Klik hier om de volledige tekst van de voordracht van Johan te beluisteren

Reacties

Anoniem zei…
Dat is waar!
Goed gezegd. :)
Anoniem zei…
Kijken naar TV is nog gevaarlijker. Immers wie echt kijkt naar tv wordt er depressief van, wie blijft kijken, sterft alleen. En herboren worden... waarschijnlijk niet!

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)