Tips om van deze bijzondere Goede Week een echt goede Goede Week te maken - videogesprek met Nikolaas Sintobin sj


Hoe kan corona-eenzaamheid een opstap worden naar een meer intense Goede Week. Met als toemaatje het antwoord op de vraag: wie heeft de verrezen Jezus als eerste bezocht - ook al staat het antwoord daarop niet in de evangelies?

Rick Timmermans interviewt Nikolaas Sintobin sj


Reacties

Dat wordt later luisteren. Eenzaam, zonder internet denk ik.
Ik probeer tijd te maken, want wil wel alleen zijn met Jezus, Maria en de anderen.
e.harland-hazebroek zei…
Ik heb geluisterd (etenstijd, rust, geen diensten, geen reacties/telefoon).
Het laatste deel is mooi, Jezus die als eerste komt naar de mensen in wanhoop, want hoe denk je door zoveel wreedheid heen aan Pasen. Daarvoor is het als de geplande executies die we via internet volgen tot steun: mijn vrienden zijn er nu voor mij.
Jezus bleek "al" gestorven, hoe kan het na alles daarvoor! Maria heeft denk ik met kloppend hart gewacht, echte liefde.

Meest gelezen

31 dagen lang leren danken - een nieuw boek van Nikolaas Sintobin sj, geschreven samen met Romy Kersten

Mijn goede oude Jozef - een vriend blikt terug op het leven van Jozef - Lied van Georges Moustaki

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Hoe Isabel mij leerde om te vertrouwen op mijn intuïtie - 1/9 - Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Het verschil tussen Jezus en andere grote religieuze figuren - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf

Drie goddelijke hulpmiddelen om voorgoed te geloven - Homilie van Nikolaas Sintobin sj