Ignatiaanse spiritualiteit op een seculiere leest: de zingevingspodcast met Nikolaas Sintobin sj

 


Enkele dagen geleden ging ik in gesprek met Teunis Rebel over spiritualiteit. Teunis werkt mee aan rotterdamrijker.nl. Dit is een website die zich richt tot young professionals die op zoek zijn naar een zinvol en betekenisvol leven. 

Uiteraard kwamen we meteen op de ignatiaanse spiritualiteit uit. Bijzonder is wel dat we dit deden op een volstrekt seculiere leest. In het bijzonder het levensgebed ofte het aandachts/bewustzijnsonderzoek trok meteen de aandacht.

Luister zelf maar om te zien wat je eraan hebt. Ik vond het alvast reuze boeiend. Klik op de link hieronder om de podcast te beluisteren.

Reacties

Meest gelezen

Waarom katholieken heiligen vereren

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Gebed is niet nuttig. Wat is het dan wel?

Wonder

Ignatius van Loyola: de moed om te kiezen voor het onzekere - anecdote - animatiefilm

Ziel van Christus

Ignatiaanse pedagogie als springplank naar meer menselijkheid: humaniora - Serie van Nikolaas Sintobin sj over ignatiaanse pedagogie (6/6)