Kuddedieren



Een klein dorpje in de Franse Pyreneeën. Een kerkje, wat woonhuizen en boerderijen. Ik reed er met de wagen rustig doorheen. Plots was de weg voor mij versperd door enkele tientallen koeien. Een jonge, modern ogende, boerin dreef ze met een stok de stallen uit, richting de groene heuvels. Het ging vanzelf. De koeien volgden mekaar gedwee.

“Kuddedieren”, dacht ik bij mezelf, een beetje meewarig. Even later reed ik rustig verder. Tot ik in de gaten kreeg dat ik zelf ook de koeien aan het volgen was en de afslag, die ik eigenlijk nemen wilde, gemist had.

Kuddedieren …

Reacties

Christof zei…
zolang je maar geen gras begint te eten, Nikolaas! :)
van harte nog een fijne vakantie!
Nikolaas zei…
Voorlopig kan ik nog net aan de verleiding weerstaan. Ik houd je op de hoogte over mogelijke evoluties.

En hoe zijn de examens geweest?!

Ook voor jou een mooie zomer toegewenst!

Nikolaas
Christof zei…
de examens waren heel goed. dankje!

tot later!

groetjes,
Christof

Meest gelezen

Waarin verschilt het christendom van jodendom en van islam?

Kom, o Geest des Heren, kom - Pinkstersequentie

Waar de Heilige Geest allemaal goed voor is - Pinkstergebed van Karl Rahner sj

Hoe Isabel mij leerde om te vertrouwen op mijn intuïtie - 1/9 - Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Drie goddelijke hulpmiddelen om voorgoed te geloven - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Een dankretraite, wat wil dat zeggen? - Video van Nikolaas Sintobin sj + aanbod om het boek nú te bestellen met extraatjes

Een "gevallen fiets" op een Amsterdamse brug - Mijmering van Nikolaas Sintobin sj

Hoe vermijden dat je intuïtie onbetrouwbaar wordt - 5/9