"Start de stilte." Nu online!


Gisterenavond is www.startdestilte.be online gegaan: een website waarop je, via de meest verfijnde technieken, ingewijd wordt in een tiental meditatie- en gebedstechnieken. Een hele ploeg specialisten zet hier zijn schouders onder. Uw blogger is ook van de partij.

Drie units staan nu reeds online:

  1. Ontspanningsoefeningen
  2. Mediteren met YouTube
  3. Levensgebed 


Als je even naar onze Facebook-pagina surft en die "aanleukt", dan word je dagelijks op de hoogte gehouden van het reilen en zeilen van dit heerlijke initatief.

Met zegge het voort!





Reacties

Unknown zei…
Hallo
Ik ben leerkracht godsdienst en heb mijn leerlingen tijdens de coronacrisis de opdracht gegeven om naar de website 'start de stilte' te gaan om daar een oefening te doen bij mediteren met youtube. Er is een schrijfopdracht aan gekoppeld. Net nu werkt de website niet. Is dit tijdelijk?
Hilde
Ik heb dit vandaag ook vernomen. De verantwoordelijke weet het intussen. Ik hoop dat het snel kan worden opgelost. U kunt anders verwijzen naar www.verderkijken.org. Daar staan heel wat YouTubes met telkens ook een element van interpretatie. Veel creativiteit toegewenst!

Meest gelezen

Nikolaas Sintobin sj: hoe een bekende atheïstische vriend me uitdaagde om christen te worden

Hoe sluit ik vrede met mijn donkere kanten? - Overweging van Nikolaas Sintobin sj

Word je geboren als christen? - Het antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Nieuw boek Nikolaas Sintobin sj: een commentaar op "Het verhaal van de pelgrim"

Geen seks, geen gegniffel - Een getuigenis zoals een ander

Ken jij het machtigste wapen tegen wanhoop?

Wat je óók te horen krijgt in de biecht - citaat met commentaar van Nikolaas Sintobin sj