Een kind sluit je niet op. Punt


De Belgische regering plant een nieuw gesloten centrum voor vluchtelingengezinnen met kinderen. Luister naar wat kinderen hierover te zeggen hebben.

Klik hier om de video te bekijken





Reacties

T zei…
Dit filmpje opent niet...Er verschijnt de tekst: 'deze video is niet beschikbaar'. Is het op een andere manier wel te bezien? Zo ja hoe?
Mvg Tini
Idd, de YouTube is weggehaald. Geen nood, ik heb een nieuwe link aangemaakt. Daarop klikken, en dan kan je het filmpje bekijken!

Meest gelezen

George Coyne sj, astronoom: waarom God niet alwetend is en toch wel (1/3)

De moed om te aanvaarden dat men aanvaard is - Piet van Breemen sj op zijn best

Waarom lijken geloof en wetenschap onverenigbaar? Jezuïet-astrofysicus George Coyne sj antwoordt (2/3)

Heilig Hart van Jezus, waarover gaat dat eigenlijk over? - Vlog van Nikolaas Sintobin sj

Een paplepelkatholiek ontdekt hoe je kan bidden met de Bijbel - Waarom zou je bidden met de Bijbel? (1/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Wat een klein kind Augustinus leerde over God - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het feest van de Triniteit

Hoe kan je van bijbelgebed een leerschool in verlangen maken? - (3/6) Een serie van Nikolaas Sintobin sj

Een God die één en ook drie is. hoe moet je dat in Godsnaam verstaan? - Een uitleg door Nikolaas Sintobin sj