HAITI - 777


OPROEP
HAITI – 777


Geachte heer of mevrouw,

Met de actie HAITI - 777 biedt Hubeje een mogelijkheid aan om de slachtoffers ter plaatse snel en efficiënt te steunen, via de expertise van de Sociëteit van Jezus ter plaatse en haar vluchtelingenorganisatie, de Jesuit Refugee Service (JRS). Alle JRS Centra gesitueerd in de Dominicaanse Republic (locale naam : SJRM) hebben de handen in mekaar geslagen om de dringende hulpverlening in het buurland Haiti te coördineren.

In de loop der jaren heeft JRS in de Dominicaanse Republic reeds aanzienlijke expertise opgebouwd met hulp aan mensen uit Haiti. Na de aardbeving hebben ze alles op alles gezet en een netwerk gecre€erd om de overlevenden van de aardbeving in Haiti te hulp te komen.

Stuur uw giften naar onderstaande rekening met de vermelding
“HAITI – 777” .

Zoals gebruikelijk maakt Hubeje 100% van de giften over.

Zoals het geval was in 2006 na de Tsunami, willen de Vlaamse jezuïeten met de actie HAITI - 777 een bijdrage leveren die verder strekt dan het lenigen van de eerste nood. Zo ondersteunt ze het grote werk dat de Sociëteit via JRS in die regio op zich genomen heeft. Uw hulp blijft daarbij meer dan welkom.

Bob Albertijn, S.J.
Voorzitter

Hubeje vzw - Fiscaal attest voor giften boven 30 € -
voluit: Ontwikkelingshulp van de Belgische Jezuïeten aan de Derde Wereld vzw

Koninginnelaan 141 B-1030 Brussel Tel.: 02/205.01.60 Fax: 02/205.01.61
Ondernemingsnummer: 413 320 661 Bankrekening: 435-2099001-01 / BE43 4352 0990 0101

Reacties

Meest gelezen

Boodschap voor mensen die zichzelf voor goede christenen houden - Piet van Breemen sj

Acht dagen in stilte bidden met de Bijbel, wat doet dat met een mens - getuigenis van Nikolaas Sintobin sj

Hoe vind je de juiste weg - hoe vind ik mijn roeping: video-interview van Nikolaas Sintobin sj

Tips voor biecht- en andere delicate gesprekken - Pierre Favre sj

Wat vraagt God van jou? Hoe kom je daar achter? De geniale suggestie van Ignatius van Loyola - Videogesprek met Nikolaas Sintobin sj

Wijlen paus Franciscus en nieuwe paus Leo: een terugblik en een vooruitblik door Nikolaas Sintobin sj

Bestel nú (tot 5 september) een gesigneerd exemplaar van het nieuwe boek van Nikolaas Sintobin sj, met een klein extraatje

Zou paus Leo XIV dit evangelie (Lc 12, 49-53) wel goed begrepen hebben? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag