Wil je Nikolaas Sintobin sj publieksprijs geven voor beste spirituele boek? Stem dan nú

 

Mijn laatste boek “Vertrouw op je gevoel” is goed onthaald. Na 6 maanden zijn er reeds vier drukken. Bovendien staat het in de shortlist van drie boeken voor het beste spirituele boek van het jaar. Die prijs wordt toegekend door een jury. Maar er is ook een publieksprijs waarvoor gestemd kan worden.

 Dit boek – door Herman Van Rompuy omschreven als wat een handboek voor de menselijke ziel – leidt mensen op laagdrempelige wijze binnen in de ignatiaanse onderscheiding van de geesten. Mocht je het zinvol vinden dat het meer aandacht krijgt, dan is je stem voor de publieksprijs een zinvolle bijdrage. Zo kan de “ignatiaanse goede boodschap” in ruimere kring verspreid worden.

Stemmen doe je via deze link. Om bedrog te vermijden, moet je je eerst registreren. Je hebt dus wel 1 à 2 minuten nodig om te stemmen. 😇

Hoeft het gezegd dat ik des te dankbaarder zou zijn mocht je bereid zijn deze uitnodiging te verspreiden in je eigen netwerk?! 

Veel dank,

Nikolaas 


Reacties

annie zei…
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
V.A.mieke zei…
Ik hoop van harte dat u deze prijs mag winnen voor uw boek

Meest gelezen

Waarom mijn nieuwe boek verschillend is van al de vorige - Vlog met Nikolaas Sintobin sj

Verstrooiingen tijdens het gebed: drie tips van Mark Rotsaert sj

Is gelukkig zijn vooral een kwestie van willen? - vertrouwen (5/6)

Wat je van een bedrieger kan leren - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Spreek vanuit jezelf - Luistervriendelijk spreken (2/5)

Hoe je het meest kan genieten van een gebakje - Wijsheid van Anthony de Mello sj

Geloof jij in engelen? - De mening van Nikolaas Sintobin sj

Is bidden enkel voor vrome boontjes? - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Luistervriendelijk spreken (1/5) - een nieuwe serie van Nikolaas Sintobin sj