Experimenteer met jezuïeten, samen met jongeren uit hele wereld

In de zomer 2016 zijn er opnieuw WereldJongerenDagen. Deze maal in Polen. Ook deze keer bieden de jezuïeten een internationaal voorprogramma aan, MAGIS genaamd, voor duizenden jongeren uit de hele wereld, van 15 juli 2016 tot 25 juli 2016. Ook vanuit Nederland en Vlaanderen worden heel wat jongeren verwacht.

Onderstaande video legt je haarfijn uit waar het over gaat. Verder info vind je op de website van Magis 2016.

Reacties

Unknown zei…
Prachtige powerpoint met duidelijk programma. Heel goed project voor de ontwikkeling van de roeping van jongeren en de dienstbaarheid van ouderen.
De Poolse taal opzich is voor ons Belgen al een offer.
Misschien is een basis Pools nodig, zoals "het Onze Vader", "Het Weesgegroet", het alfabet, een lied, het kruisteken.

Meest gelezen

De vasten: ramadan van de christenen? - Verschil tussen christelijk vasten en de ramadan - Een antwoord van Nikolaas Sintobin sj

Licht dat leven geeft: Tim van de Veen sj legt uit waarover de komende 40-dagenretraite zal gaan

Wat maakt vasten tot christelijk vasten? Nikolaas Sintobin sj legt het kort en bondig uit - video

Creativiteit als remedie tegen angst - Serie van Nikolaas Sintobin sj over "Creëren, teken van hoop" (3/8)

Nikolaas Sintobin sj over schuld en boete, de taal die God spreekt, wat hij leerde van een Brusselse bedelaar ... - Videogesprek met Leo Fijen

Wat is de kern van het christelijk bidden - Nikolaas Sintobin sj getuigt - video en podcast

Bidden met de Bijbel: mini-videocursus - deel 1: De voorbereiding en de opstart

Amerikaanse kardinalen zeggen Trump de wacht aan - Lees hier de tekst (in het Nederlands)