Wat is nu eigenlijk de kern van de ervaring van Ignatius van Loyola - Webinar met Nikolaas Sintobin sj


Woensdag 10 januari waren we met ongeveer 200 deelnemers online samen om te luisteren naar en na te denken over de ervaringen van Ignatius. Je kan de webinar hieronder terug bekijken.

 

Onder de titel: Een spiritualiteit van de ervaring – drie keerpunten in het leven van Ignatius van Loyola spreek ik eerst twintig minuten over enkele kernervaringen van Ignatius in de eerste jaren na zijn bekering. Na een korte pauze voor reflectie volgt dan een vragenronde.






Reacties

Meest gelezen

"De nacht loopt ten einde, de dag breekt aan" - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor de eerste zondag van de Advent

Vier redenen waarom ik houd van de Advent - Een overweging van Nikolaas Sintobin sj

Hoe op vruchtbare wijze een digitale adventsretraite doen? Uitleg door Nikolaas Sintobin sj

De weg van Maria - Leo Fijen in gesprek met Nikolaas Sintobin sj - Video

Podcast-interview met Nikolaas Sintobin sj over "God zelf ontmoeten" en over de net uitgegeven "Bijbel" van de geestelijke begeleiding

Botsen om jezelf te worden ... Waarom straffen bevrijdend kan zijn (10/10)

God zélf ontmoeten, terwijl je thuis bidt met een bijbeltekst. Hoe doe je dat? - Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Begin van het hoogtepunt: Onbevlekte ontvangenis van Maria: "Zeg eens engelen"