Heerlijk


Mensen die in hun eentje op straat grote betogen afsteken. Vroeger dacht je: “ocharme”. Nu weet je dat er, meestal toch, hier of daar een GSM-microfoontje verborgen hangt.

Gisteren wandelde ik voorbij een keurig koppel toeristen. Jong gepensioneerden die Spaans spraken. De man had een microfoontje voor de mond. Toen hij zijn vrouw aansprak kon ik doorheen het versterkingssysteem alles horen. Een licht artificiële maar goed verstaanbare en mooie stem.

Neen. Geen GSM-toestanden. Wel, veronderstel ik, een man bij wie het strottenhoofd of de stembanden waren uitgeschakeld en die gebruik maakte van een kunstmatige stem.

Heerlijk toch!

Reacties

Meest gelezen

Waarom katholieken heiligen vereren

Deze blog en de blogger gaan er even tusssenuit, maar laten je niet alleen

Gebed is niet nuttig. Wat is het dan wel?

Ignatius van Loyola: de moed om te kiezen voor het onzekere - anecdote - animatiefilm

Wonder

Een vreemd mannetje waar iets heel bijzonders van uitgaat - feest van de gedaanteverandering - verrassende tekenfilm

Onderscheiding voor fijnproevers: Pierre Favre sj: "Voelen dat je begrijpt"

Doet God aan marketing? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag