Jeugd



In het voorbije bezinningsWE met studenten werd ik zelf het meest getroffen door het getuigenis van drie jongeren op zondagmorgen. Op eenvoudige en authentieke wijze vertelden ze hoe hun geloof in concrete beslissingen en evoluties in hun leven een rol speelt. De studenten – velen randkerkelijk - luisterden ademloos. Na afloop was er een lang applaus.

De christelijke boodschap liep als een rode draad doorheen de verschillende inleidingen die gegeven zijn geworden tijdens deze dagen. Maar het zijn deze jonge getuigen die op de meest expliciete wijze hun geloof hebben ter sprake gebracht. Alsof zij, meer dan de volwassenen, het recht hebben en krijgen om onbevangen te spreken over het Evangelie.

Beslist, de toekomst ligt bij de jeugd.

Reacties

Meest gelezen

Wijlen paus Franciscus en nieuwe paus Leo: een terugblik en een vooruitblik door Nikolaas Sintobin sj

Boodschap voor mensen die zichzelf voor goede christenen houden - Piet van Breemen sj

Acht dagen in stilte bidden met de Bijbel, wat doet dat met een mens - getuigenis van Nikolaas Sintobin sj

Hoe vind je de juiste weg - hoe vind ik mijn roeping: video-interview van Nikolaas Sintobin sj

Tips voor biecht- en andere delicate gesprekken - Pierre Favre sj

Wat vraagt God van jou? Hoe kom je daar achter? De geniale suggestie van Ignatius van Loyola - Videogesprek met Nikolaas Sintobin sj

Zou paus Leo XIV dit evangelie (Lc 12, 49-53) wel goed begrepen hebben? Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor deze zondag

Bestel nú een gesigneerd exemplaar van het nieuwe boek van Nikolaas Sintobin sj, met een klein extraatje