Wat er gebeurt als je iemand zegt: jij bent mooi


Heb jij al zo iets meegemaakt?  Actief en/of passief? Hoe reageerde jij toen? Hoe zou je daar nu op reageren?

Kan je geloven dat dit waar is?

Heb je het gemerkt? Bij het horen van de boodschap worden de meeste mensen heel mooi. Voor anderen lijkt het bedreigend.




Reacties

Carla zei…
Ja, daar werd en wordt ik nog steeds verlegen van. Je bent zo beleefd, je spreekt zo netjes, je bent zo lief, je ziet er goed uit, je bent aardig.
Aanvaarden is blijkbaar niet gemakkelijk , zeker wanneer je moeilijk in jezelf kunt geloven. Ik heb geleerd me schuldig te voelen omdat je als kind sneller op iets anders wordt geattendeerd. Zoals gedraag je netjes, geef een hand. En ja, een lach brengt schoonheid voort. Vandaag als verjaardagscadeau een maagdelijk witte sneeuw. Dat is mooi. Alles wordt schoon gewassen. Heerlijk, een nieuw jaar tegemoet. Een mooie sneeuwdag allemaal.
Carla zei…
Ps dit was een mooi filmpje. Ik geef graag complimenten en ontvang ze ook graag en verlegen mag je zijn. Alles is natuur.
reninka zei…
Zo hartverwarmend!

Meest gelezen

Een verrijzenis die naar de keel grijpt, ook al is ze gevouwen en geknipt - animatiefilm

Waarom wilde Jezus dat de leerlingen van Emmaüs Hem niet herkenden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj

Mini-cursus bidden met de Bijbel (4/4): hoe beëindig ik mijn gebedstijd ? Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Brief van Ignatius van Loyola naar aanleiding van het overlijden van paus Franciscus - Bekendgemaakt via de goede zorgen van Nikolaas Sintobin sj

Waarom we stille zaterdag graag overslaan - de uitleg van Karl Rahner sj

Kan je vandaag nog in Jezus geloven zoals 2000 jaar geleden? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor beloken Pasen

Ego flos - Zalig Pasen met Guido Gezelle

Dé twee uitspraken van paus Franciscus die ik meeneem voor mijn persoonlijk leven - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben en blijf