Kiezen, hoe doe je dat? - Podcast met Nikolaas Sintobin sj


Er zijn concrete technieken, ook op spiritueel vlak, om te komen tot een goede keuze. In deze vijfde podcast - naar aanleiding van mijn boek "Op het kompas van de vreugde" - noem ik drie wijzen die Ignatius van Loyola aanreikt om met hart én verstand een goede keuze te maken.

 

Dit is de vijfde aflevering in de serie Op het kompas van de vreugde. In deze serie bespreek ik de kernthema's van mijn nieuwe boek: Op het kompas van de vreugde. Ignatius van Loyola als levensgids.


Reacties

Meest gelezen

Is dit een ontluisterend kerstverhaal? - Homilie van Nikolaas Sintobin sj voor het kerstfeest

Help, het gaat niet goed met mij! De uitdaging van de standvastigheid (1/13) - Een nieuwe serie van Nikolaas Sintobin sj

God zélf ontmoeten, terwijl je thuis bidt met een bijbeltekst. Hoe doe je dat? - Webinar met Nikolaas Sintobin sj

Tussen droom en daad staan wetten in de weg en praktische bezwaren - Heerlijk videootje over roeping

Durf jij de Advent aan in jouw leven? - Aangrijpend en bevragend advents-videootje

Begin van het hoogtepunt: Onbevlekte ontvangenis van Maria: "Zeg eens engelen"

Waarom de Advent zo vol risico's is - Animatie die vragen stelt

Kan God tot een mens spreken? En zo ja, hoe kom je daar achter? - Mark Rotsaert sj