"Haar geur was onuitstaanbaar" - een persoonlijk kerstverhaal van Nikolaas Sintobin sj


Tijdens mijn opleiding als jezuïet had ik een onwaarschijnlijke ontmoeting in de aanloop naar Kerst. Het werd een van de meest indringende kerstervaringen uit mijn leven. Hieronder doe ik het verhaal.




Reacties

Anoniem zei…
Eerwaarde sintobin desondanks dat Joëlle haar. Haar rook voelde u zich goed bij haar ja jullie zongen zelfs samen in dat portaal. Hoe mooi is dat !!! Ik ben ervan overtuigd dat u een heel goed jezuïet bent met hart en ziel. Ik wens u een. Zalig. Kerstfeest. Met de vrede van de. Heer. Amen.
Unknown zei…
was Joelle er op zijn/haar plaats ?

Meest gelezen

Een verrassend TV-gesprek met Nikolaas Sintobin sj en Etienne Vermeersch over de verkiezing van paus Franciscus

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Paus Franciscus over de enige zekerheid die hij heeft - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben - citaat

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)