Hoe ga jij om met de verwachtingen van anderen voor jou? - Visueel kortverhaal

 

Waar kies je voor? Je opsluiten in de verwachtingen van de anderen? Of echt gaan voor je eigen identiteit? 

Wat is jouw roeping?





Reacties

Anoniem zei…
Ja, dat is een goede vraag, ga de interactie met jezelf maar aan, voorbij jezelf gaan lijkt me niet de weg. Ik ben de weg klinkt ook weer zo arrogant en toch sta ik mezelf niet in de weg. Ik zie de ander aan, volg mijn weg en samen trek je op. Wanneer verwachtingen verwijtend zijn dan kan dat pijnlijk zijn. Ook daarin kun je jezelf kenbaar maken. Eng filmpje.
mai zei…
heftig filmke
goed gevisualiseerd !

Meest gelezen

Hoe paus Franciscus reageert op zijn eigen, spontane woede - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Ignatius van Loyola legt uit hoe je, met een té drukke agenda, toch je rust kan bewaren - citaat

De toespraak van 4 minuten die ervoor zorgde dat Bergoglio werd verkozen tot paus - Waarom ik paus Franciscus zo dankbaar ben

Een uitnodiging tot innerlijke vrijheid - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (6/7)

De vier "speerpunten" van de jezuïeten wereldwijd - Luisterend leiderschap in het voetspoor van Ignatius van Loyola - Serie van Nikolaas Sintobin sj (7/7)

Karl Rahner sj in de clinch met een journalist die beweerde nooit een godservaring te hebben gehad